Vlčata

Vlčata jsou kluci od 2. do 5. třídy. Od září do června se každý týden na schůzkách učíme a rozvíjíme zejména kamarádství, ale také různé dovednosti, které se nám do života zajisté hodí. Zpíváme, vyrábíme, vaříme, trénujeme jemnou motoriku a mnohé další. Nezapomínáme také na hry. Během studených zimních dnů a za nepříznivého počasí se scházíme na klubovně, nejraději však trávíme čas venku, v přírodě.

Jezdíme i na výpravy, nejčastěji jednodenní, ale občas vyrazíme na víkend na některou z mnoha dalších skautských kluboven.

Náš program vrcholí čtrnáctidenním letním stanovým táborem, kde zdokonalujeme nejen skautské dovednosti získané během roku. Sami si vaříme, staráme se o dřevo do kamen a k ohni, v noci hlídáme tábor, a hlavně se učíme životu v přírodě. Aby nám tam nebylo smutno, jezdíme společně s ostatními družinami oddílu, se kterými se vzájemně obohacujeme.

Pokud se k nám chcete přidat, nejjednodušší je přijít na naši schůzku, kde se dozvíte potřebné informace a můžete se hned zapojit (když dáte předem vědět některému z rádců, budeme rádi).

Dráčata

Schůzky družiny