Skauti

Skautská družina je dobrá parta kluků od 6. třídy, přibližně ve věku od 11 do 16 let. Na každotýdenních schůzkách během školního roku se snažíme zlepšovat jak v kamarádství, tak v různorodých dovednostech, od vyrábění přes vaření až po první pomoc. Rádi chodíme do přírody, pokud to aspoň trochu jde, protože se v ní můžeme nejenom vyblbnout, ale taky si zahrát pořádnou hru a trochu pohnout vlastním tělem. Kromě toho klademe důraz na kamarádství a vzájemnou pomoc.

Každý měsíc se snažíme uspořádat fajnovou výpravu - ať už pěšky, na kole, na víkend na chatu nebo půjčenou klubovnu, nebo úplně něco jiného (několikrát jsme jeli do Brna na Lasergame, do Jumpparku nebo třeba do Vidy).

Vrcholem našeho programu je čtrnáctidenní stanový letní tábor, kde se věnujeme různorodým skautským činnostem, jako je např. rozdělávání ohně, uzlování, šifrování, stopování, poznávání přírodnin a pobytu v přírodě. Mnohem důležitější ale je, že můžeme být jako parta kamarádů spolu - právě tady totiž vznikají bez nadsázky pravá přátelství na celý život.

Pokud se chceš přidat, prostě dojdi na nějakou naši schůzku (když dáš předem vědět rádci družiny, tak to bude super).

Tučňáci

Jsme skupina dobrých kámošů, přibližně od 13 do 16 let, kteří si pomůžou když je třeba, zablbnou, ale i se společně něco naučí. Prostě parta jak má být.

Schůzky družiny
Úterý 17:15 - 18:45
Schůzky začínají před naší klubovnou, nacházející se v 1. patře hasičky

Vlci

Jsme skvělá parta, která se umí bavit, ale když je potřeba nebojíme se ani práce.

Schůzky družiny
Čtvrtek 17:00 - 18:30