Domašovská klubovna

Naše domašovská základna, svépomocí a laskavostí obce Domašov vybudovaná, se nachází v podkroví hasičky v Domašově u rybníčku pod kostelem. V zimním období a nepříznivém počasí ji využíváme pro pravidelné schůzky.

Hlavní místností je klubovna s židlemi, stoly a dostatečným prostorem pro realizaci různorodých programů. Je možné si zde zatopit v krbu na dřevo (např. ve velkých mrazech jako podporu plynových kamen).

Součástí základny je i vybavená kuchyňka. Najdete v ní běžné nádobí: příbory, skleničky, hrnky, talíře, hrnce, varnou plotýnku, rychlovarnou konvici, apod. Lze v ní tedy bez problémů vařit.

Rádi u nás přivítáme zejména skautské oddíly či skupiny a klubovnu půjčíme, např. na vícedenní výpravy do našeho kraje a okolí. Pro pohodlnější přespání jsou dostupné staré matrace (pro cca 7 osob).

Na základě 30 let zkušeností užívání je limit klubovny maximálně 15 osob, kdy už je prostředí trochu stísněné.

Mirek Staněk

Správce klubovny

e-mail: skaut.domasov@seznam.cz

kontaktní email: skaut.domasov@seznam.cz

Ostatní klubovny

Pro více informací o ostatních klubovnách můžete zjistit na odkazech níže.
Klubovna v Rajhradě - nepůjčuje se.
Klubovna v Tetčicích - kontakt: Aleš Staněk, skaut.tetcice@skaut.cz.
Klubovna ve Zbýšově